Loading...

Olejová barva růžová 20ml - PME

Olejová barva růžová. Balení 20 ml.
Skladem poslední 1 ks
U vás 6.10.2026

100 Kč
Ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 238 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Jednoduše vybráno, objednáno, zaplaceno a rychle doručeno. Za mě spokojenost.
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.

"Olejové barvy jsou ideální pro dosažení zářivé barvy. Toto potravinářské barvivo má vysokou krycí schopnost a zůstává jasné, a to i při použití v tmavých nebo tučných ingrediencích, jako je ganache nebo bílá čokoláda. Používejte červenou barvu na vánoční dekorace, srdíčka, růže nebo dorty s hasičskou či cirkusovou tématikou. Použití Před použitím lahvičku protřepejte a naneste barvu pipetou pro přesné dávkování. Je barvivo kvůli nižším teplotám trochu sirupovité? Rychlé 3 až 5 sekundy v mikrovlnné troubě usnadní jeho opětovné použití. Vhodné pro: Máslový krém Ganache Fondán Čokoládu Těsto na dort

Složení produktu

Řepkový olej, barvivo (E120), emulgátory (E322), (E433), maltodextrin.

Alergeny sója

Země původu

Velká Británie

Další informace

Barva růžová
Výrobní společnost
PME Cake ES S.L.
Calle Juan Negrin 57 Elche Parque Empresarial 03203 Elche (Alicante), España
customerservice@pmecake.es
www.pmecake.com

Technické parametry

Kategorie: Barvy na pralinky
Barvy na čokoládu a do tuků
Potravinářské barvivo
Výrobce PME
EAN 5061027436550
Kód produktu p0702

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná černá - colour mill


199 Kč
995 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks
Novinka
Potravinářské barvivo SuperiOil Pine Green 30g - Fractal

Potravinářské barvivo SuperiOil Pine Green 30g - Fractal

Obarvi čokoládu, ganache, máslové krémy i další tukové hmoty do sytě tmavě zeleného odstínu pomocí ol

143 Kč
476.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Novinka
Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná levandulová - colour mill

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná levandulová - colour mill


184 Kč
920 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná námořnická modrá - colour mill


190 Kč
950 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks